telefon do Infoserwisu  579 632 542
avast! sklep z licencjami - avastpl.com

:: dane i pliki

przywracanie utraconych danych

Infoserwis oferuje usługę odzyskiwania danych z rozmaitych nośników informacji (dysków twardych, kart pamięci, płyt CD i innych). Współpracujemy z profesjonalnie wyposażonym laboratorium, dzięki czemu możemy przywrócić dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia, systemu plików czy systemu operacyjnego. Jeśli nosnik niezwłocznie trafi w ręce specjalisty, odzyskiwanie danych zawsze kończy się przynajmniej częściowym powodzeniem. Średnia skuteczność wynosi 82%, bowiem każdy przypadek utraty danych jest inny.

Wstępna ekspertyza i wycena usługi są bezpłatne. Dostarczamy szczegółowy raport co do faktycznych możliwości odzyskania danych i informujemy o terminie wykonania oraz maksymalnych kosztach. Na tej podstawie klient zleca wykonanie usługi lub odbiera dostarczony nośnik, bez dalszych zobowiązań.

Po odzyskaniu, dane są dostarczne na wskazanym nośniku (zewnętrzny dysk twardy, CD, DVD, itd.). Kopia bezpieczeństwa trzymana jest u nas przez 30 a następnie trwale usuwana.

przenoszenie i kopiowanie danych

Zadanie przeniesienia plików i ustawień do nowego komputera jest stosunkowo proste. Jednak dla wielu użytkowników może być nadto skomplikowane. Często prowadzi do utraty ważnych dokumentów, cennych kolekcji zdjęć czy zbiorów muzyki i filmów. My przenosimy dane i konfiguracje gwarantując, że wszystko znajdzie się we właściwym miejscu.

Oferujemy też usługę kopiowania zawartości dysków twardych. Przenosimy dane wprost ze starego na nowy, bez względu na rozmiar i rodzaj partycji. Zwykle operacja ta nie wymaga ponownej instalacji systemu operacyjnego i oprogramowania. Po jej zakończeniu, komputer będzie działał jak do tej pory lecz z nowym już dyskiem.

trwałe usuwanie danych

Dane nie tylko odzykujemy i przenosimy. Potrafimy je bezpowrotnie, bezpiecznie usunąć. Kasowanie plików czy formatowanie dysku nie jest skuteczną metodą trwałego usunięcia informacji z nośnika. Dzięki technologii oraz wiedzy stosowanej przy odzyskiwaniu, możemy zniszczyć zapisane informacje tak, by niemożliwe było ich późniejsze odczytanie. Trwale usuwamy zapis z nośników sprawnych oraz uszkodzonych fizycznie lub logicznie, zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.