telefon do Infoserwisu  579 632 542
avast! sklep z licencjami - avastpl.com

:: internet

Atrakcyjny, oryginalny i pasujący do profilu działalności projekt serwisu internetowego jest niezbędnym elementem do wiarygodnego przedstawienia się w Sieci. Pomagamy tworzyć witryny skuteczne. Współpracujemy z najlepszymi grafikami, dbamy o przejrzystą formę i czytelny layout oraz o komunikatywny język. Projekty konsultujemy na każdym etapie prac zgodnie z obowiązującymi standardami. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i jesteśmy pomysłowi. Uważamy, że bez względu na skalę realizowanego zlecenia, każdy projekt wymaga oddzielnego podejścia.

Zbudowanie dobrej witryny wymaga znajomości najnowszych technik oraz sposobów przejęcia uwagi odbiorcy bez jednoczesnego atakowania agresywnymi obrazami, które mogą zniechęcić i rozdrażnić użytkowników. Witryna brzydka i pełna błędów, przeciążona zbędnymi elementami czy po prostu źle zorganizowana jest wizytówką wątpliwej wartości.

Służymy naszą wiedzą przy:

Ponieważ większość klientów woli raczej nie zajmować się obsługą serwerów www, tworzeniem kopii zapasowych i innymi aspektami utrzymania stron internetowych, oferujemy bieżący dozór witryn. Do tego proponujemy pełną obsługę wszelkich przedsięwzięć dotyczących aktywności naszych klientów w Sieci - opracowaniem biuletynów, informacji o produktach i usługach, przygotowaniem i dostarczeniem informacji prasowych czy serwisów zdjęciowych. Tłumaczymy broszury, opisy i instrukcje obsługi.

Koszt wykonania usługi jest negocjowany indywidualnie, po zapoznaniu się z założeniami i wymaganiami klienta. Po zakończeniu prac wszelkie prawa do elementów graficznych i rozwiązań programistycznych przekazywane są zleceniodawcy.