telefon do Infoserwisu  579 632 542
avast! sklep z licencjami - avastpl.com

:: pomoc techniczna

Infoserwis obsługuje klientów we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Oferujemy usługi w ramach umów serwisowych lub pomocy doraźnej.

umowy serwisowe

Małym firmom proponujemy umowy serwisowe (outsourcing). W ramach ryczałtu instalujemy sprzęt, dostarczamy oraz uruchamiamy wybrane oprogramowanie, dokonujemy cyklicznych inspekcji, wykonujemy kopie zgromadzonych danych, modernizujemy komputery, instalujemy i utrzymujemy sieci komputerowe. Zapewniamy też bezpłatne konsultacje. Wysokość stałej, comiesięcznej opłaty oraz zakres opieki ustalane są indywidualnie, w zależności od potrzeb i liczby obsługiwanego sprzętu. Dobrze wiemy, że liczy się każda złotówka. Pierwszą fakturę za nasze usługi wystawiamy po miesiącu współpracy.

Nieprzerwane działanie infrastruktury informatycznej firmy jest kluczowe. Każda przerwa w dostępie do danych lub ich utrata przekładają się na wymierne straty. Większość małych firm nie może pozwolić sobie na zatrudnienie informatyka. Pominąwszy ten aspekt, nie ma to uzasadnienia praktycznego i ekonomicznego. Sieć składająca się z kilku komputerów i routera tego nie wymaga przecież nieustannego nadzoru. Najlepszym rozwiązaniem jest współpraca z firmą zewnętrzną, zapewniającą stałą opiekę informatyczną. Taka opcja minimalizuje ryzyko awarii i znacznie obniża koszty. Lepsza kontrola oznacza większą efektywność wykorzystania sprzętu i oprogramowania, skrócenie czasu obsługi i zwiększenie bezpieczeństwa. Podstawą sukcesu tej strategii jest współpraca z zaufanym partnerem.

pomoc doraźna

Proponujemy wyjazdową pomoc doraźną (pogotowie komputerowe) klientom w domu i w biurze. Usuwamy awarie, konfigurujemy sprzęt i oprogramowanie. Konsultujemy i doradzamy najlepsze rozwiązania. Sprzedajemy markowy sprzęt i licencjonowane oprogramowanie po najkorzystniejszych cenach. Rozbudowujemy i unowocześniamy posiadany już sprzęt, instalujemy i uruchamiamy nowy. Konfigurujemy połączenie internetowe i sieci biurowo-domowe. Odzyskujemy dane z uszkodzonych nośników. Przenosimy dane i ustawienia systemowe ze starego komputera (dysku) na nowy, bez strat i komplikacji.

Ceny usług nie są uzależnione od rodzaju wykonywanych czynności, ale od czasu ich trwania. Jednak w przypadku konkretnych zleceń, takich jak instalacja i konfiguracja wybranego oprogramowania lub wymiana podzespołów, cena usługi może być określona z góry w ramach umowy z klientem (opłata za usługę wyniesie na przykład 150 złotych brutto, bez względu na faktyczny czas naprawy). Jeśli wymagana będzie konsultacja na miejscu - udzielimy jej bezpłatnie. Więcej informacji podajemy w cenniku.